Zadzwoń: 798-999-002 lub 513-370-233
E-mail: wynajembusa@onet.eu

Transfer na lotnisko – Balice, Pyrzowice, Okęcie, Modlin i inne

Proponujemy Państwu szybki i wygodny przewóz na lotnisko: Kraków Balice, Katowice Pyrzowice, Warszawa Okęcie oraz Modlin, Rzeszów Jasionka, Wrocław Starachowice, Poznań Ławica, Berlin Tegel, Ostrava i inne.

Rezerwacji przejazdu na lotnisko można dokonać przez formularz na stronie internetowej, mailem lub telefonicznie. Wszystkie wyjazdy realizowane są w opcji TWÓJ ADRES to znaczy, że zapewniamy wyjazd i powrót do miejsca wskazanego przez podróżnych. W każdym przypadku przewóz osób na lotnisko lub powrót z lotniska ustalany jest indywidualnie, na podane przez pasażerów połączenie lotnicze.

Gwarantujemy także, że każdy zamówiony transfer zostanie zrealizowany nawet w przypadku opóźnienia lotu!!

Nasza firma oferuje usługę prywatnych transferów na wszystkie lotniska w Polsce oraz Europie w niskich cenach, bezpiecznie i na czas. Oferujemy również odbiory z lotnisk, nasi kierowcy odbierają gości bezpośrednio z hali przylotów, oczekując na nich z tabliczka z imieniem oraz nazwiskiem odbieranej osoby. Nasza firma na bieżąco śledzi zmiany w rozkładach przylotów co gwarantuje nam to, że nasz klient nie musi się martwić tym czy kierowca będzie na niego oczekiwał w wyznaczonym miejscu w wymaganym czasie. Oferuje transfery klasy ekonomicznej, biznesowej oraz najwyższej jakości dla gości klasy VIP. Gwarantujemy, że każdy pasażer znajdzie ofertę idealnie dostosowana do swoich potrzeb, oraz zakładanego budżetu. Oferuje transfery lotniskowe na najwyższym poziomie przy zachowaniu atrakcyjnych warunków cenowych.

Przewóz osób na terenie kraju

Świadczymy usługi w zakresie transportu samochodami typu bus. Naszym pasażerom gwarantujemy niskie ceny przejazdów oraz luksusowe samochody i doświadczonych kierowców o wysokiej kulturze osobistej.

Można nas wynająć w dowolnym terminie na podróż prywatną lub służbową na terenie całego województwa śląskiego. Oferujemy  przewozy w dowolne miejsce, nawet na zagraniczne lotniska. Zobacz co jeszcze możemy Ci zaoferować:

  • Wystawiamy fakturę VAT (rachunek uproszczony) na nasze usługi transportowe
  • Możliwość płatności przelewem
  • Zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa podróży oraz atrakcyjną flotę samochodów
  • transfery lotniskowe dla firm oraz osób indywidualnych
  • transport gości biznesowych oraz VIP
  • obsługę gali, imprez oraz konferencji
  • tani wynajem busów z kierowcą
  • wynajem busów na wyjazdy rodzinne wakacje, ferie

Nasze busy to między innymi:

  • Opel Vivaro ExtraLong – luksusowy bus dla maksymalnie 9 osób
  • Renault Trafic Long – wygodny bus dla maksymalnie 9 osób

Wszystkie nasze busy posiadają klimatyzacje, są na bieżąco serwisowane i sprzątane przed każdym wyjazdem.

Zadzwoń lub napisz do NAS a  na pewno odpowiemy i dokonamy kalkulacji Twojego zlecenia!!